Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby biec swoją praktykę gdy popłatny biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od czasu bólu do zysków w w dużej mierze krótszym czasie natomiast z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz podczas gdy biznesmen, i nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę podczas gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To już nie jest na odwrót praca, którą stworzyłeś dla siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz obecnie na swoje pomoc całej odpowiedzialności w ciągu produkowanie przychodów. Możesz wziąć wolne tudzież nadal dysponować błogość ducha wiedząc, że Twoja rutyna działa bez Ciebie. I, w końcu masz jakość czasu z rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, by skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, iżby ogarnąć jest przeistoczyć osobisty załoga w agregat marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od silnej wizji przywództwa…

Jednak większa część chirurgów jest na to samo menedżerami, oraz istnieje istotna różność między „przywództwem” i „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, kiedy dochrapać się pewne rzeczy, podczas gdy przywództwo kładzie emfaza na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli tylko „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz owszem „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśliby zapewniasz rząd oraz wizję, wtedy Twój agregat staje się właściwy z TWOIM celem.

Będą żywić uczucie pracować gwoli Ciebie zaś zyskiwać gwoli Ciebie pieniądze, skoro wiedzą, gdzie zmierzasz tudzież chcą stanowić tego częścią, bowiem to wpłynie dodatkowo na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, aby przekształcić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec w środku błyszczącymi obiektami, które okazują się znajdować się rozpraszaczami tudzież pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma odwzorowanie tudzież porządnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów a dochody.

Następnie, używają cierpliwości, ażeby łapać się planu. Zamiast opuszczać z jednej okazji na drugą, pozwalają, tak aby ich odwzorowanie pracował w celu nich natomiast przynosił nieugięty ruczaj pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć z pogromcami cen, odnosząca sukcesy doświadczenie ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu aniżeli szczęśliwi, iż mogą zapłacić wyższą cenę w ciągu umiejętności, wiedzę, kontakty oraz doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, gdyż uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem oraz opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom zaś rodzinie.

Sekretem jest przeistoczenie skupienia się na tym, do tego stopnia ta jedna sposób jest czata gwoli Ciebie vs. jaka jest wartość LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, ale niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy chory wraca kolejny raz natomiast na nowo oraz odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl a rodziny.

Jest owo długoterminowy postęp praktyki na krzyż relacje, tudzież nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego natomiast drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie przy użyciu chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak tak aby płeć nadobna wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy większa część chirurgów, Twój perfekcyjny projekt biznesowy byłby:

Prawie całkiem prowadzony przy użyciu Twój zespół
Zorganizowany oraz usystematyzowany
Wspaniałe położenie pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów a przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym razie bis większe zyski aniżeli średnia w branży
Rosnący format a konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę zaś elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki nierzadko towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia a / czy też która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki podczas gdy większość chirurgów, twoja obecna faktyczność wystarczająco nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają mało życia niezależnie od swoją praktyką, bo czują się pomijając kontrolą i martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów lub pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą podczas gdy robić, bowiem nie wiedzą, gdy wypowiedzieć swoje problemy. Nie wiedzą, jak sprawić, by ich rutyna pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto włość wiadomość … można otoczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej oraz zainstalować sformalizowane systemy do środka swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać zobaczyć każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce zupełnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, iżby przeprowadzić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz do wynajęcia od momentu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu a ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój Chronos na postęp praktyki.