Niedobór pracowników może stanowić doskonałą wiadomością gwoli gospodarki

Niedobór pracowników prawdopodobnie być doskonałą wiadomością w celu gospodarki! Może, tylko może, firmy obudzą się natomiast dostrzegą charakterystyczny wkład pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy i niszczą pozytyw firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę walor tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu zanim bankructwem, aliści to nie powstrzymało ich chciwych prezesów przedtem zgarnięciem sowitych premii.

Mamy brak pracowników, zaś firmy starają się zaangażować każdego, jaki jest chętny. Niektóre firmy, gdy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska firma Loblaw oraz jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, podczas gdy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy ranga skonfrontował ich spośród tą zmową, twierdzili, iż stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku z ciasteczkami, natomiast białogłowa powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników murowany w pobliżu tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski naraz wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu egzystować pewnym, jestem antagonistyczny opodatkowaniu zysków z wykorzystaniem rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno być w zależności od chwili zysków. To było w tenże raz. W międzyczasie moja żona i ego robiliśmy zakupy w sklepie Loblaw, zaś pracownicy kontynuowali swoją doskonałą obsługę, mimo że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą przekazać sobie sprawę, że pracownicy pierwszej linii są fundamentem firmy zaś odnosić się ich dobrze, i nie podczas gdy trybiki wyrabiające premie gwoli prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników podczas gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni zaś inni badacze znaleźli przemożny związek pomiędzy zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy i ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się z tym pogodzić. Ale jest dobra wiadomość: podejście pokazują, iż niektóre firmy przełamują wzór tudzież traktują pracowników spośród szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo lecz niektóre z nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają przyszły kwartał w charakterze nagrodę, skutkiem tego wykorzystują pracowników tudzież fałszują wyniki w środku późniejszy kwartał. Powtarzam: jestem antagonistyczny opodatkowaniu biznesu za pośrednictwem rząd. Jednak popieram rozporządzenie Bidena Build Back Better dotyczący opodatkowania wykupu akcji, jaki został przyjęty za sprawą Izbę a jest rozpatrywany za pośrednictwem Senat, nawet jeśliby może dysponować wprost przeciwnie drobny doniosłość na wykup akcji. Firmy nie powinny zdradzać miliardów na wykup akcji, naraz wyzyskując pracowników.

Firmy powinny opisywać na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór przypadkiem zawierać efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii spośród funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni oraz usłyszeć o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu dzięki pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo również nie powinno otrzymywać premii w ciągu pięciu lat od zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, który zwiększa premie prezesów.

Zniknął kapitalizm interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) miał rewelacja w 2019 roku a zdecydował, że maksymalizacja wartości dla akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta metryka spośród lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, iż BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy i prędko je porzucił i wrócił do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii potem odchodzili odkąd tych frazesów.