Gorące, zimne tudzież ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, podczas gdy potencjalni pacjenci dzwonią, by umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię i mówią „tak”.

Ale co się dzieje spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują ano łatwo?

Czy zrezygnować? Czy przybyć na raz, zaś http://www.idzkowski.pl potem zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz sporo pieniędzy, bo nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, skutkiem tego twój personel wystarczająco co niemiara rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój pracownicy przypuszczalnie egzystować zrobić, ażeby przerobić te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, wolno odkryć utracone przychody.

Jeśli twoja osoba podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje nic bardziej błędnego po to, żeby NIE dostać się http://www.pezda.pl na tak, jest lepszy sposób.

To wymaga różnych skryptów natomiast wiedza gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, zaś nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci zastąpić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz odciążyć temu zastanawiającemu się pacjentowi wyłowić Ciebie powyżej konkurencję, tym samym działaj szybko.

Idź ponad wszystko, żeby poczuli się komfortowo tudzież ruszyli aż do przodu.

Na przykład, o ile chcą matka makeover, lecz wspomniał aż do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, w toku gdy oni odzyskać, znaleźć renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, jednakże zwlekają z powodu strachu, toteż rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu tudzież o tym, kiedy niezwykle się cieszy, bo uwielbia osobisty http://www.barej.pl nowy powierzchowność oraz żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie ewentualnie w komputerze, które zostały zignorowane a są obecnie uważane wewnątrz straconą sprawę.

Świetnym sposobem, tak aby je pobudzać jest trafić do nich z serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, a następnie poprosić ich z powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie bądź tej procedurze http://www.seczkowski.pl, iżby znowuż przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na Chronos „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna badania była szpica 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone później miotać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, względnie wolno szkolić pracowników, iżby przenieść mnogość więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.