Co owo jest Afiliant?

Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, podczas gdy budować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska natomiast adresy list elektroniczny ludzi, których znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowany http://www.fabianski.eu e-mail od chwili Ciebie, kto skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz na domiar tego wyekspediować je wyraźnie do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny aż do tego, na jaki patrzysz teraz, jednak śledzony do Ciebie, z tej przyczyny dostaniesz pożyczka dla wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, który zapisał się pode mną tudzież jak dużo prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz pył 24/7 dopuszczenie aż do REAL TIME REPORTING na wszystkich wgramolić się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, tudzież wszystkich aktywnych klientów, pospołu spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane przez warstwę (1 do 5), oraz wszystkie poprzednie natomiast istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz pył również informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak stąd możesz wyekspediować aż do nich e-mail i odkryć ich http://www.filipski.eu sukcesy, jak oraz dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), nie inaczej w takim razie możesz wyekspediować do nich list elektroniczny i deklarować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jak Afiliant muszę wyprawić jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą szybko dostępne z poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz obecnie zacząć budowę swojego serwisu.

Co owo jest agenda „Zaproszenia” i gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny być osoby, spośród którymi miałeś w tym momencie wcześniej kontakt. Możesz dodatkowo kupować opt-in listy list elektroniczny w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy znosić Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej tudzież długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez siła zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, w poprzek które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline przypuszczalnie egzystować ważnym źródłem informacji w celu networkingu tudzież konceptualizacji sposobów na zwiększenie swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój całokształt składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie za pomocą Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, dla których będziesz zarabiał prowizje w środku zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, zatem furt masz najnowsze wiadomości dostępne 24/7.

Jak mogę świętować banerów?

Banery pozwalają Ci na rozmieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse w ciągu każdym razem, jak ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają tuż przy nas zakupów.

Jak mogę zarobić prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w środku każdą sprzedaż skierowaną z wykorzystaniem Twój link partnerski aż do 5 layers deep.

Jak cyklicznie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca albo wcześniej, u dołu warunkiem, że saldo prowizji spełnia wybraną przez Ciebie minimalną porcja wypłat. Najniższy najmniejszy limit wypłaty, kto możesz wybrać to $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana za sprawą Ciebie minimalna ilość wypłaty będą rolowane aż do momentu, kiedy Twoje saldo spełni wybrane za pośrednictwem Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych za pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego względnie PayPal.

Czy mogę odmienić sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji a minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na odsyłacz Preferowana Prowizja wzdłuż lewej krawędzi naszej strony internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska tudzież adresy list elektroniczny osób, które znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowaną informacja list elektroniczny od czasu Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyprawić je bez ogródek aż do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, kto będzie podobny do tego, na kto patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, z tej przyczyny masz kredyt dla wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, w celu których będziesz robić prowizje za zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca bądź wcześniej, o ile Twoje saldo prowizji spełnia wybraną za pomocą Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna wielkość wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, kiedy bilans spełni wybrane minimum.